Consiliaris de la Junta de Germandats de la Setmana Santa d'Alzira.







Desde 1979 Hasta 1982

Don Fernando Vallès Ramírez

Desde 1983 hasta 1989

Don Bernardo Pastor Vendes

Desde 1989 hasta 2000

Don Félix Fernández Blázquez

Desde 2000 hasta 2014

Don Antonio Blasco Navarro

Desde 2014 hasta 2016

Don Juan Antonio Cabanes Gandia

Desde 2017

Don Vicente Blasco Llodrá

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades galetes i l'acceptació de la nostra política de cookies, Premi l'enllaç per a més informació. ACCEPTAR

Avís de galetes