Chaplains Board of Brotherhoods of the Holy Week of Alzira.







Desde 1979 Hasta 1982

Don Fernando Ramirez Vallés

Desde 1983 hasta 1989

Don Bernardo Pastor Sales

Desde 1989 hasta 2000

Don Félix Fernández Blázquez

Desde 2000 hasta 2014

Don Antonio Blasco Navarro

Desde 2014 hasta 2016

Don Juan Antonio Cabanes Gandia

Desde 2017

Don Vicente Blasco Llodrá

Use of cookies

This site uses cookies for you to have the best user experience. If you continue to browse are giving your consent for acceptance of the aforementioned cookies and acceptance of our cookies policy, Click the link for more information. OK

Notice of cookies