Presidents

PRESIDENTES HABIDOS EN LA JUNTA DE HERMANDADES Y COFRADIAS DE LA SEMANA SANTA DE ALZIRA


Des 1979 fins 1986

Don Alfredo Borràs

Des 1986 fins 1996

Don Bernardo Carrió Carrascosa

Des 1996 fins 2002

Don Bernat Sanchis Botella

Des 2002 fins 2004

Donya Amparo Iñigo Clari

Des 2004 fins 2010

Don Pedro Benedito Carrió

Des 2010 fins a l'actualitat

vicente Don Vicente Roberto Fábregues Pascual

Ús de cookies

Aquest lloc web utilitza galetes perquè tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies, cliqueu l'enllaç per a més informació. ACCEPTAR

Aviso de cookies